uzunyayla.com / kafkas diasporası anketi

0
10

2008 in En İyileri Anketimiz
Kafkas Diasporası üyelerinin oylarıyla 2008 yılının en iyilerini seçiyoruz. Kafkas kültürü, tarihi, sosyal hayatına yönelik hizmetlerinden dolayı değişik konularda yılın en iyilerini seçmek için bir çalışma başlatıyoruz.
18  Ocak 2008 ‘de Ankara Etap Altınel Otel’de Ankara Dostluk Kulübü ev sahipliğinde düzenlenen ödül töreni bu yıl Kayseri’de düzenlenecektir.
Aday isimlerinin belirlenmesi için, 10 gün süreyle önerilerinizi alacağız. Değişik adayların olması ihtimaline karşı 15 gün süreyle adaylarımız arasından yapacağımız anket sonucu 2008 yılının en iyilerini sizlerin oyları ile belirleyeceğiz. Toplumumuza hizmet edenleri takdir etmek, bu toplum için zaman harcayan, emek sarfedenleri, motive etmek için herkesin önerilerini bekliyoruz.
Bunun için aşağıdaki linklerden açılan başlıklarla forum bölümünde konu başlığını altında adayınızı bildirin lütfen. (28 aralık son gündür). Hangi konularda yılın en iyileri kim olacak, sizin oylarınızla belirlenip “Kafkas Diasporası Yılın Adamı” plaketi ve Çerkes Kalpağı kendilerine takdim edilecektir. 
KAFKAS DİASPORASI olarak, ilk konu ve ilk adayımızı açıklıyoruz.  Aday önerilerinizi aşağıdaki linklerden forum bölümüne kaydedebilirsiniz. ( Forum bölümü üyelik gerektirmektedir.) 
Kafkas Diasporası Yılın Kültür Adamı Adayı:
Müzik konusundaki çalışmalarından dolayı; 
Kuşha Doğan Özden 
-Yılın İşadamı
-Yılın Gazeteci – Köşeyazarı
-Yılın Siyasetcisi
-Yılın Belediye Başkanı
-Yılın Girişimcisi
-Yılın Kültür Adamı
-Yılın Sporcusu
-Yılın İletişim Kanalı
-Yılın Sivil Toplum Örgütü
-Yılın Sanatçısı
-Yılın Onur Ödülü
başlıklarında adaylarınızı, gerekçesi ile birlikte yazmanızı rica ediyoruz.
Önerilerinizi aşağidaki linkten bildirebilirsiniz:
1 ocak 2009’dan tarihinden itibaren anketler açılacaktır.
 

Sayı : 2008 12

Yayınlanma Tarihi: 2009-01-01 00:00:00