2009’un En İyilerine İsim Önerin (KafkasDiasporası.com)

0
13

KafkasDiasporası.com
2009’un En Ä°yilerine Ä°sim Önerin
“Marifet iltifata tabidir”
 KafkasDiasporası.com tarafından Kafkas Kültürüne, tarihine sosyal hayatına katkı sağlayan, emek veren, insanlarımıza teşekkür etmek onore etmek adına çıktığımız bu yolda bu güne kadar bize destek olan Kayseri ve Ankara Dostluk Kulüplerinin değerli başkan, yönetici ve üyelerine teşekkür ediyoruz. Ä°lkini Ankara Etap Altınel Otel’de, 2.sini Kayseri Hilton Otel’de düzenlediğimiz ‘YILIN EN Ä°YÄ°LERÄ° ÖDÜL TÖRENLERÄ°’ nin 3. sünü bu yıl Kahramanmaraş’ta, Belediye Başkanı Sayın Mustafa Poyraz’ın, davetlisi olarak gerçekleştireceğiz. (..)
Her geçen yıl çok daha bir heyecanla ve geniş katılımla gerçekleştirdiğimiz ÖDÜL TÖRENLERÄ°MÄ°Z, artık Türkiye’nin her yanında bilinir, itibarlı ödüller halini almıştır. Dünyaca ünlü yazarımız Sayın Yaşar Kemal, tarafımızdan ödül verilmesini “Babam mezardan çıkıp beni takdir etse, ancak bu kadar mutlu olurdum!” diye tarif etmiştir. Sayın Kuşha Doğan’ın “Adımın Sayın Yaşar Kemal’le anılması bile çok büyük bir onurdur.” sözleri bizim ne kadar doğru bir çalışma yaptığımızın en somut göstergesidir. Bu güzel ve övgü dolu sözler bizi daha çok motive etmiştir.
 Kafkas Diasporası olarak dünya görüşlerimiz uyuşsun veya uyuşmasın, Kafkas Toplumuna tarihine, kültürüne, sosyal hayatına katkı sağlamış insanlarımızı onore etmek bizim en önemli görevimizdir. (..)
 Siz değerli okuyucularımızdan 2009 EN Ä°YÄ°LERÄ° anketleri için GEREKÇESÄ° Ä°LE BÄ°RLÄ°KTE isim önerilerinizi aşağıdaki kategorilerde yorum bölümüne yazmanızı rica ediyoruz.
 Kafkas Diasporası
Genel Yayın Yönetmeni
Oğuz Berk
 2009 EN Ä°YÄ°LERÄ°
 – Onur ödülü (Kafkas Diasporası yazarları tarafından belirlenecektir.)
– Kafkas Diasporası Özel Ödülü
Anketlerle belirlenecek ödüller
 – Yılın Siyasetçisi
– Yılın Belediye Başkanı
– Yılın Sporcusu
– Yılın Kültür Adamı
– Yılın Gazeteci veya köşe yazarı
– Yılın Sanatçısı
– Yılın İş Adamı
– Yılın Sivil Toplum Örgütü
– Yılın Ä°letişim Kanalı
ADAY ÖNERMEK Ä°ÇÄ°N LÄ°NK:
 
 

Sayı : 2009 11

Yayınlanma Tarihi: 2009-11-01 00:00:00