‘Yılın İnsanı 2020’

0
14

Abaza halkının sosyal olarak aktif temsilcilerini desteklemek ve Abaza halkı arasında faydalı faaliyetleri teşvik etmek için, Alashara Uluslararası Yardımlaşma Derneği ilk kez “Yılın İnsanı” yarışmasını düzenledi.
“Yılın İnsanı 2020” ödülünün adayları 8 dalda belirlenecek: “Yılın Kadın Aktivisti”, “Yılın Erkek Aktivisti”, “Yılın Abaza Dili Uzmanı”, “Yılın Gönüllüsü”, “Yılın Gazetecisi”, “Yılın Sporcusu”, “Yılın Örnek Ailesi”, “Yılın İnsanı”.
Kazananlar 50.000 ruble ile ödüllendirilecek. Aday gösterilenlerin listesini http://person2020.alashara.org/ adresinde bulabilirsiniz. Herkes başvurabilir ve ödül kazanmaya layık olduğunu düşündüğü kişiyi aday gösterebilir.
Başvuru formu için:
http://person2020.alashara.org/docs/regulations.pdf
Adayların katılımı için başvurular 31 Ağustos 2020’ye kadar [email protected] adresine gönderilebilir.
Eylül ayında adayların nihai listesinin oluşturulmasından sonra, tüm İnternet kullanıcılarının katılabileceği çevrimiçi oylama düzenlenecek. Her dalda en fazla oyu alan üç aday “Yılın İnsanı 2020” ödülünün son aşamasına geçecek. Kazananların isimleri uzmanlar konseyi tarafından belirlenecek ve bu yılın sonunda yapılacak final etkinliğinde ilan edilecek. (alashara.org)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here