KAFFED ziyaretleri

0
571

Kafkas Dernekleri Federasyonu (KAFFED) Genel Başkanı Ümit Dinçer, Genel Başkan Yardımcısı Yasemin Oral ve yönetim kurulu üyeleri Pelin Fidan, Cankat Acı ve Yasin Durmaz’dan oluşan heyet, Sakarya Kafkas Kültür Derneği ile Kocaeli Kafkas Kültür Derneği’nin temsilcileriyle görüştü.  

16 Ocak günü Sakarya Kafkas Kültür Derneği ev sahipliğinde gerçekleşen görüşmede derneklerin mevcut durumları, yerel, bölgesel ve genel sorunlar, çözüm önerileri ve KAFFED yönetiminden beklentiler konuşuldu. 

KAFDAV 

KAFFED Genel Başkanı Ümit Dinçer ile genel başkan yardımcıları Mutlu Akkaya ve Murat Özden, Kafkas Araştırma Kültür ve Dayanışma Vakfı’na (KAFDAV) nezaket ziyaretinde bulundu. 

KAFDAV Yönetim Kurulu Başkanı Muhittin Ünal’la yapılan görüşmede vakıf arşivi, yayına hazırlanmakta olan temel eserler, KAFDAV’ın sorunları hakkında fikir alışverişinde bulunuldu. 

 

TBMM 

KAFFED Genel Başkanı Ümit Dinçer, KAFFED Genel Başkan Yardımcısı Murat Özden, KAFFED Genel Sekreteri Av. Selçuk Ulutaş ile yönetim kurulu üyeleri Feriha Kankoç ve İlter Candemir’in TBMM ziyaretinde ise farklı partilerin temsilcileriyle görüşmeler yapıldı. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz