Düzce Adige Kültür Derneği’nden tanıtım toplantısı

0
70

Düzce Adige Kültür Derneği Yönetim Kurulu tarafından düzenlenen toplantı ile “Kültür Merkezi” projesi üyelerine tanıtıldı. “Bir Kürek Harç, Bir Tuğla da Sizden” sloganıyla yola çıkıldı. Acaroğlu Garden Restoran’da düzenlenen tanıtım toplantısına dernek üyeleri ve bürokratların yanı sıra basının da ilgisi büyük oldu.

Dernek Başkanı Ayşe Sezgin, “Kültür Merkezimiz köklerimizi hatırlatacak, geleneklerimizi yaşatacak, toplumumuzun birlik ve dayanışmasını güçlendirmeye hizmet edecektir. Geçmişimizden geleceğe sağlam ve kalıcı bir eseri birlikte gerçekleştirelim. Köklerimize sahip çıkalım. Düzcemize ve toplumumuza yakışacak Kültür Merkezimizi hep birlikte yükseltelim” çağrısında bulundu.

Düzce Adige Kültür Derneği Denetleme Kurulu Üyesi Metin Koç’un sunuculuğunu üstlendiği programa Şamil Erdoğan, Erol Taymaz, Yusuf Taymaz, Turgut Açari gibi isimler de destek konuşmalarıyla katkıda bulundu. Yoğun katılım ile gerçekleşen program, konuşmacıların birlik, beraberlik ve dayanışma ruhunu vurgulaması ile sona erdi.

 

Haber: Elif Tokgöz

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz