Bağımsızlık Demokrasi Özgürlük Eşitlik Birlik

“Putin’in ziyaretini uygun bulmuyoruz”

ABD Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Heather Nauert, “ABD, Putin’in ‘Rusya işgali altındaki Gürcistan toprağı’ olan Abhazya’ya yaptığı ziyaretin uygunsuz ve Rusya’nın tarafı olduğu Cenevre Uluslararası Görüşmeleri’nin ilkeleriyle çelişkili olduğunu düşünüyor” dedi.
Öte yandan Nauert, ABD’nin, Gürcistan’ın egemenliğini ve uluslararası toplum tarafından kabul edilen sınırlar dahilinde toprak bütünlüğünü desteklediğini belirtti.

Rusya’nın Abhazya ve Güney Osetya’yı tanımasını da reddettiklerini kaydeden ABD’li sözcü, “Washington, Moskova’yı silahlı güçlerini 2008 tarihli ateşkeş anlaşması uyarınca savaş öncesindeki konumlarına çekmeye ve Abhazya ve Güney Osetya’yı tanıma kararını iptal etmeye davet ediyor” ifadelerini kullandı.

Yazarın Diğer Yazıları

Etno Park’tan (Apsnı Park-Abhazya) kareler…

Geleneksel bir evden detaylar      

Иаҕан Дениз далырхит

Ҭырқәтәыла, Хәажәкырамза 31 Амҽыша аҽны алхрақәа рзы, збжьызҭиыз 48.256.117 алхҩы, хәы шқәса рзы аҭыҧынтәи наҧхгаҩцәа алырххьан. Алыхрақәа раамышьҭазь, аҿагылара ҟазҵаз рдҵаалара иахәаҧшыз Алхра Ҳаракы...

Ахақәыиҭра & Рирашье Ансамбл

Исҭанбул Аҧсуа Культура Хеидкылаҿы зҽазыҟаҵара иаҿу Ахақәыиҭра & Рирашье Ансамбл, 7 нтә 77 ахь ахҳәоны, Рашәарамза 8 амш, Қозиаҭаҕы Культура Сентр аҿы асцена иқәгылт.

Sosyal Medyalarımız

4,890BeğenenlerBeğen
1,353TakipçilerTakip Et
4,000TakipçilerTakip Et

Son Yazılar

- Advertisement -spot_img