Bağımsızlık Demokrasi Özgürlük Eşitlik Birlik

Turancılardan Agos Ve Fatih Akın’a tehdit

Türkçü Turancılar Derneği’ne ait Ötüken Dergisi, Agos Gazetesi’ni ve gazeteye söyleşi veren yönetmen Fatih Akın’ı twitter üzerinden tehdit etti. Yönetmen Fatih Akın, Ermeni Soykırımı’ndan sağ kurtulan ve iki kızını arayan bir adamın hikayesinin anlatıldığı “The Cut” filmiyle ilgili ilk söyleşisini Agos Gazetesi’ne vermişti. Türkiye toplumunun bu filme hazır olduğunu düşündüğünü, en büyük umudunun ise filmin Türkiye’de gösterilmesi olduğunu” belirtmişti. agos.com.tr’de yer alan habere göre, söz konusu söyleşi üzerine “Ötüken Dergisi” twitter üzerinden bir tehdit mesajı yayımladı ve “O film Türkiye’de tek bir sinemada yayınlanmayacak. Beyaz berelerimiz ve Azerbeycan bayraklı planörümüzle gelişmeleri takip ediyoruz. Hodri meydan!” ifadelerini kullandı. Öte yandan Dokuz Tuğ isimli dergi de bu tehditle ilgili açıktan destek mesajı yayımladı.

Yazarın Diğer Yazıları

Etno Park’tan (Apsnı Park-Abhazya) kareler…

Geleneksel bir evden detaylar      

Иаҕан Дениз далырхит

Ҭырқәтәыла, Хәажәкырамза 31 Амҽыша аҽны алхрақәа рзы, збжьызҭиыз 48.256.117 алхҩы, хәы шқәса рзы аҭыҧынтәи наҧхгаҩцәа алырххьан. Алыхрақәа раамышьҭазь, аҿагылара ҟазҵаз рдҵаалара иахәаҧшыз Алхра Ҳаракы...

Ахақәыиҭра & Рирашье Ансамбл

Исҭанбул Аҧсуа Культура Хеидкылаҿы зҽазыҟаҵара иаҿу Ахақәыиҭра & Рирашье Ансамбл, 7 нтә 77 ахь ахҳәоны, Рашәарамза 8 амш, Қозиаҭаҕы Культура Сентр аҿы асцена иқәгылт.

Sosyal Medyalarımız

4,890BeğenenlerBeğen
1,353TakipçilerTakip Et
4,000TakipçilerTakip Et

Son Yazılar

- Advertisement -spot_img